Firma ALKAM jest jedyną firmą na terenie środkowego wybrzeża, która świadczy usługi alkomatowe.
Firma zajmuje się udostępnianiem alkomatów stacjonarnych oraz ich obsługą i serwisem. Udostępniamy alkomaty stacjonarne do użytku publicznego i tym samym staramy się zwiększać bezpieczeństwo na polskich drogach, z których wszyscy korzystamy.
Dodatkowo firma ALKAM prowadzi sprzedaż alkomatów stacjonarnych oraz ręcznych.

Firma ALKAM jest partnerem ogólnopolskiej kampanii

„Piłeś ? Nie jedź!„

której celem jest zwiększenie świadomości kierowców na temat konsekwencji prowadzanie po alkoholu.

Zamiarem firmy jest rozbudowa sieci alkomatów w całym województwie Zachodniopomorskim. Cel jaki sobie postawiliśmy, to dotarcie do każdej większej miejscowości z zamiarem zamontowania alkomatów, które będą dostępne dla wszystkich chcących skorzystać z badania. Mamy nadzieję, że przez nasze starania uda się uratować życie chociaż jednemu kierowcy.Chcielibyśmy aby w świadomości polskich kierowców zmieniło się nastawienie do tak oczywistego faktu jak prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Czasem nie zdajemy sobie tak na prawdę z tego sprawy, ale alkohol w naszym organizmie zostaje jeszcze przez wiele godzin po spożyciu. Dlatego tak ważną rzeczą jest badanie alkomatem kolejnego dnia po imprezie. To niecałe 20 sekund a może nas ustrzec od tragedii na drodze.


Naszą ofertę kierujemy również do właścicieli lokali gastronomicznych, stacji benzynowych, pubów, dyskotek, czy jakiekolwiek miejsc z dużą przepustowością ludzi, którzy mogli by skorzystać z badania alkomatem. Gwarantujemy serwis, obsługę oraz udział w zyskach. Alkomaty barowe, to innowacja na rynku w Polsce co powoduje, że miejsce gdzie się znajdują przyciąga klientów.

Dodatkowo firma ALKAM jako jedyna w Polsce świadczy usługę badania profesjonalnym alkomatem z sensorem jak w alkomatach policyjnych z dojazdem do klienta. Żeby zamówić ALKO-TAKSÓWKĘ wystarczy przedzwonić pod numer telefonu 516-955-325 w godzinach od 8-ej rano do 12-ej od poniedziałku do piątku i od 10:00 do 14:00 w soboty i niedziele. Koszt dojazdu wraz z badaniem to 20 zł na terenie Koszalina. W razie gdy wynik badania nie pozwoli na prowadzenie auta, zawieziemy Cie w wybrane miejsce na terenie miasta za dodatkowe 10 zł. Pomożemy również w odbiorze auta w najodpowiedniejszych dla klienta godzinach.